Alarmy i Systemy sygnalizacji pożarowej

 

Bezpieczeństwo to jedna z najwyżej cenionych wartości w życiu człowieka. Chcemy chronić siebie, swoich bliskich oraz nasze mienie. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie wykonywania i wdrażania inteligentnych systemów alarmowych. Proponujemy Państwu najnowsze i najlepsze systemy alarmowe na rynku, które przyczynią się do kompleksowej ochrony domu  przed pożarem, włamaniem, zalaniem. W ofercie posiadamy standardowe systemy, realizowane przez szereg czujników, detektorów, kontaktronów, chroniących wnętrze domu, jak również zaawansowane pozwalające na eliminacje fałszywych sygnałów ostrzegawczych wywołanych przez czynniki atmosferyczne itp. Systemy alarmowe mogą podzielić budynek na kilka stref ochrony, gdzie część obiektu, w której aktualnie nie przebywamy jest aktywnie chroniona natomiast część używana aktualnie pozostaje niezabezpieczona. System alarmowy można zaprogramować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W chwili wykrycia intruza na terenie naszej posesji informacja o włamaniu może dotrzeć do nas w postaci informacji wyświetlającej się na telefonie komórkowym, alarm może być połączony z sygnałem dźwiękowym, co wystraszy potencjalnych złodziei lub cichym powiadomieniem odpowiednich służb monitorujących budynek, co ułatwi ich schwytanie. Nowoczesne systemy bezpieczeństwa dają również możliwość ciągłego monitorowania domu. Za pomocą komputera, tabletu czy telefonu komórkowego można na bieżąco obserwować, co dzieje się w naszym domu.

 

Ponadto współczesne systemy alarmowe posiadają możliwości integracji z elementami automatyki (sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, automatyką bramową) domowej, co znacznie poprawia komfort użytkowanego lokalu. Odpowiednio skonfigurowany i wyposażony w czujniki system alarmowy stanowi jednocześnie SYSTEM SYGNALIZACJI POŻAROWEJ. 

 

Oferujemy systemy od najprostszych opartych o kontaktrony i czujki PIR do zaawansowanych z wykorzystaniem czujników zewnętrznych mikrofalowych, barier podczerwieni oraz kabli sensorycznych.